Parafia Greckokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górowie Iławeckim

Нові норми Постів!!!

post2

Проповідь Патріарха

Ostatnio dodane

Aktualności

WERNISAŻ PRAC IWONY PASŁAWSKIEJ W OLSZTYŃSKIEJ FILHARMONII

Udostepnij

IMG 7736 Resized13 lutego 2015r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie zostały zaprezentowane prace laureatów stypendiów artystycznych Marszałka Województwa Warmіńsko-Mazurskiego za 2014r. Wśród 6-ciu laureatów znalazła się Iwona Pasławska ze swoim projektem:Dokumentacja fotograficzna 28 obiektów sakralnych - cerkwi grekokatolickich na Warmii i Mazurach.

Eklezjalna osobowość Iwony została ukształtowana w greckokatolickiej parafii św. Jerzego w Lelkowie i Górowie Iławeckim (gdzie uczęszczała do liceum). Projekt, który zrealizowała przedstawia dorobek Kościoła Greckokatolickiego na Warmii i Mazurach. Jesteśmy dumni z osiągnięć Iwona Pasławskiej – naszej parafianki.

Czytaj też na: http://www.olsztyn24.com/news/25023-stypendysci-marszalka-zaprezentowali-swoje-prace-w-filharmonii.html

 

 

Udostepnij

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz jako gość

0
Komentarze | Dodaj swój
  • Brak komentarzy

cg

MPR

MPR BANER 300-dpi CMYK-druk

Linki

uhkc logo 
peremyszl logo 
wroclaw logo 
seminar logo  
ContentFileLogo UA 5