Parafia Greckokatolicka pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Górowie Iławeckim

Нові норми Постів!!!

post2

Проповідь Патріарха

Ostatnio dodane

Aktualności

Cerkiew w Górowie Ił. – miejsce przyjazne na szlaku rowerowym Green Velo

Udostepnij

IMG 0603W Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie 8 maja wręczone zostały rekomendacje Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Wręczenia certyfikatów dokonała wicemarszałek Wioletta Śląska-Zyśk. Wyraziła nadzieję, że rozwój systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom przyczyni się do wzrostu zadowolenia użytkowników Szlaku Green Velo, a co bezpośrednio przełoży się na sukces oraz korzyści ekonomiczne rekomendowanych obiektów.

Spotkaniu towarzyszyła prelekcja na temat jakości w obsłudze klienta na szlaku Green Velo oraz informacja o możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania działalności turystycznej.

System rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom polega na wyborze i promocji miejsc, które spełniają określone w Regulaminie standardy. Standardy te wynikają przede wszystkim z oczekiwań turystów rowerowych. W 2018 roku ogłoszony został kolejny nabór w ramach systemu rekomendacji MPR (prowadzony był równolegle we wszystkich województwach zaangażowanych w promocję i rozwój Green Velo).

W województwie warmińsko-mazurskim znak MPR zobaczymy w 186 obiektach (w pięciu kategoriach: obiekty noclegowe, obiekty gastronomiczne, pozostałe obiekty usługowe, centra informacji turystycznej, atrakcje turystyczne), w tym w Parafii Greckokatolickiej p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego i Biurze Informacji Turystycznej w Górowie Iławeckim.

Pełna lista obiektów posiadających rekomendację Miejsc Przyjaznych Rowerzystom znajduje się na stronie www.greenvelo.pl

źródło: http://warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/aktualnosci

 

Udostepnij

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz jako gość

0
Komentarze | Dodaj swój
  • Brak komentarzy

cg

MPR

MPR BANER 300-dpi CMYK-druk

Linki

uhkc logo 
peremyszl logo 
wroclaw logo 
seminar logo  
ContentFileLogo UA 5